Otázky a opovede:

Chcem si urobiť nejakú foto!!!!

Nie je to otázka, ale musel som to tu dať z dôvodu vysvetlenia návštevníkom mojich stránok, že na stránkach www.fototvorba.webnode.sk sa upravovať fotografie nedajú. Na stránkach „Foto tvorba“ len informujem o možnostiach úpravy vašich fotografií na cudných stránkach ako je www.imikimi.com a pod. A tak isto programy, o ktorých sa dozvedáte na stránkach „Foto tvorba“ nie som ich autorom, ale len o nich informujem. Preto prosím tých, ktorý sa chcete registrovať, upravovať foto, alebo sťahovať programy, že na mojich stránkach ma môžete žiadať o informácie a pomoc poprípade link na stránku tretej strany, ale nie o vyriešenie vášho problému.

Prosím vás chcem si aj ja vytvoriť takéto fotky s rámikmi a tak lenže neviem ako to mam spraviť čí sa mam najprv zaregistrovať na www.imikimi.com?

Na vkladanie vašich fotiek do rámčekov-kimis je potrebné sa najprv zaregistrovať priamo na www.imikimi.com. Registrácia je angličtine pokiaľ máte s tým problém prezrite si pomôcku ako na to. Pred registráciou si najprv pozrite Čo potrebné na beh aplikácie Imikimi..

Už som sa zaregistroval(a) na www.imikimi.com a ako mám postupovať ďalej?

Zadať svoje prihlasovacie meno(username) a heslo(passvord) na stránke celkom hore v pravo a prihlásiť. Ďalej sa musíte rozhodnúť či chcete len fotky jednoducho vložiť do rámčekov-kimis alebo kimis aj upravovať.

Imikimi-Lite umožňuje používať Imikimi bez inštalácie. V Imikimi-Lite ako popisujú na stránke imikimi, môžete vkladať vaše osobné fotografie na tisíce Kimi šablón a zdieľať na MySpace, Facebook, Bebo a všetky vaše ďalšie web-stránky ... Ale len Imikimi-Full vám umožňuje robiť všetko! Ja som použiť Imikimi-Lite nemohol, pretože pri jeho spustení mi vybehla správa, že nie je možné spustiť Imikimi-Lite, ale pokiaľ chcem použiť Imikimi je potrebné nainštalovať plugin do môjho PC. Neviem z akého dôvodu to nie je možné spustiť na mojom PC. Asi je to operačným systémom. Na stránke aspoň popisujú keď som to dobre pochopil, že Imikimi-Lite je pre Windows 95, Windows 98 alebo Linux. Keďže ja mám Windows XP ďalej som to neskúmal keďže som chcel viac ako len vkladať fotografie. Preto ste sa na mojich stránkach o Imikimi-Lite nič nedočítali A preto o Imikimi-Lite sa viac zmieňovať nebudem.

Imikimi-Full editor nie je klasický program, ktorý bude fungovať pod vašim operačným systémom v PC, ale len vo webovom prehliadači a nieje žiadna iná verzia aspoň ja o tom neviem ktorá by bežala priamo v počítači mimo prehliadača. Na z inštalovanie editora si stiahnite plugin. Menovaný editor sa spúšťa  na stránke www.imikimi.com vo webovom prehliadači ako som už písal.

Neviem po anglicky je program Imikimi v slovenčine?

Nie, keďže program je použiteľný len z webového prehliadača a priamo zo stránky www.imikimi.com ktorá nie je v slovenčine tak aj tento program je len v angličtine. Nemusíte ovládať jazyk aby ste sa naučili pracovať s Imikimi aplikáciou nie je v nej veľa čo čítať. Sledujte môj web priestor a naučíte sa to.

Čo je potrebné na beh aplikácie Imikimi?

Podporované operačné systémy sú Microsoft Windows (Vista, XP alebo 2000) a Apple Macintosh OS X (10.4/Tiger alebo 10.5/Leopard). Podporované prehliadače sú Internet Explorer 6 a 7, Firefox, Safari (pre Mac), Opera, AOL.

Prečo mi aplikácia nefunguje aj keď som nainštaloval(a) plugin?

Pokiaľ je dodržané to čo je podporované (červený text) tak nastala asi chyba pri sťahovaní pluginu, ktorí je zrejme nekompletný, alebo poškodený. Je potrebné plugin odinštalovať stiahnuť a skúsiť znova nainštalovať.

Ako mám vložiť svoju fotografiu do rámika?

Na jednoduchší spôsob je popisujem na tejto stránke.

Vytvoril(a) som si fotky do rámčekov ako to stiahnuť z www.imikimi.com do môjho PC?

Rámčeky (Kimis) s vašim foto stiahnete v najlepšej možnej kvalite cez odkaz Download. Ak sa chcete dozvedieť viac prejdite si moj jednoduchý návod.

Do imikimi som sa nedávno zaregistovala ale nemám ešte stiahnutý plugin, lebo neviem či je to zadarmo. Je to zadarmo?

Áno použitie Imikimi je zadarmo pokiaľ nechcete využívať to čo je spoplatnené. Čo je spoplatnené popisujem v článku Imicimi.com.

Keď sa fotka uložila na web Imikimi ako ju mám odtiaľ vyhodiť?

 Návod na odstránenie vašich kimis z webstránky Imikimi.

Chcem si dať foto do inej tváre.

Vytvoriť dokonalú fotomontáž tváre je vo veľa pripadoch dosť ťažké a to z dôvodu, že postup pri odlišných tvárach je rozdielny. Budem sa snažiť pripraviť obsiahlejší návod na vkladanie tváre v imikimi. Zatiaľ čo môžem poradiť je nájsť si už vytvorenú imikimi šablónu, alebo lepšie povedané predlohu na vloženie tváre. Ešte musím upozorniť, že ak má byť konečný efekt uspokojivý je potrebné dbať pri výbere vkladanej tváre na jej natočení, aby nedošlo k deformácií konečnej tváre. Treba na to dávku trpezlivosti.

Nemôžem sa prihlásiť.

Často mi píšete, že máte problém s prihlásením na stránkach imikimi, ale zatiaľ nik z vás mi neopísal čo sa deje po neúspešnom prihlásení na konkrétne stránky.  Mám na mysli,  či prihlásenie bolo ignorované a ostali ste na stránke imkimi, alebo ste boli presmerovaný na úplne iné stránky, alebo sa uzavrel prehliadač, alebo vybuchlo PC. Bez skúmania predpokladám, že problém tkvie v presmerovaní na inú webovú adresu. Všimnite si po prihlásení adresu v príkazovom riadku prehliadača (riadok kde sa vypisuje webová adresa). Ak tam nieje https://imikimi.com/.... tak ju tam jednoducho vypíšte, dajte načítať a pokiaľ máte svoj účet na imikimi v poriadku ste tam. Ďalší spôsob: v jednom okne si otvorte Imikimi a v druhom Naše Imikimi. V prvom sa prihláste a v druhom si prezerajte kimis obrázky. Ak sa vám nektorý z nich zapáči, kliknite pod obrázkom Kimi na odkaz Vytvoriť Kimi. Pokiaľ ste registrovaný a máte funkčný účet, plugin nainštalovaný a funkčný, možete pokračovať kliknutím priamo na Kimi do Editora Imikimi.

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Odkaz na stránku imikimi cez Google Translátor - Imikimi Plugin Inštalácia FAQ

Foto, Fotoaparáty, Kompaktné

Pridať otázku

Dátum 15.12.2012
Vložil radka
Titulok jedine

rebeli

Dátum 23.11.2012
Vložil Mimka
Titulok registracia

Stojí niečo registrácia na vašu stranku?

Dátum 28.09.2015
Vložil kristina
Titulok Re:registracia

Chcem mat foto imikimi

Dátum 09.09.2012
Vložil Martines
Titulok smaley

Martines

Dátum 24.07.2012
Vložil viera.furberova
Titulok Registrácia

viackrýt som sa skúšala zaragistrovať,hoci dodržujem postup naskakujú mi tam len domény vôbec nie tá tabuška kde mám vyplniť údaje. Čo je s tým už vám to tu viacerí píšu a neodpovedáte???Ďakujem

 

Vyhľadávanie

R.J. © 2009 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode

DovolenkaNaberte energiu


Výmena odkazov


NAJ.sk


Seo servis Pagerank

Aha.sk | Webinzeraty.sk | Best-top.sk

Centrum.sk | Best.sk | Vsevedko.sk | Pravda o firmách.sk | Hladat.sk | Atriniti.sk

Pozri.sk | Surf.sk | Smog.sk | Pridajlink.sk | Yyy.sk | Kdeje.sk | Sk-fun.sk | Directory.sk | Tvojden.sk | Goog.sk | Slowo.sk | Dunco.sk

Slovenska-republika.com | Devlife.eu | Vsetko.info | Netroof.eu | Thumbshots.com | Gobyus.eu | Doporucujeme.net | Katalog88x31.ic.cz